Forum provizoriu al Ligii Nationale de DotA pentru organizarea Night Cup si Daily Tournament

Bine ati venit pe forumul provizoriu LND !! Daca intampinati dificulati in conectarea pe clientul GPlay, click aici. De asemenea forumul oficial LND a revenit www.forum.lnd.ro !
Forumul provizoriu este momentan inchis, accesul fiind limitat doar la admini !

Regulament

Share
    Mihaela

Regulament

Post  Mihaela on Tue Dec 13, 2011 7:01 am

Atentie! Ar fi bine sa fiti pe la ora 18:45 pe LND. Pentru cei care nu stiu:
    - meciurile se joaca pe platforma GPlay, pe room-ul Liga Nationala de DotA;
    - echipa din stanga bracketului (adica echipa de sus pe Challonge) va juca Sentinel cealalta Scourge, daca sunteti ambele echipe de comun acord puteti juca fiecare unde vrea (Sentinel sau Scourge);
    - jucatorii care nu sunt trecuti pe forum la inscriere nu au voie sa participe(indiferent de motiv). Echipa respectiva va fi descalificata daca primesc plangeri, deci ar fi bine sa verificati inainte sa dati drumul la meci daca toti jucatorii sunt inscrisi pe forum;
    - daca un jucator va pica, nu aveti voie sa jucati cu eroul lui daca ati folosit itemele de pe el(le-ati vandut, le-ati pus pe alt erou);
    - daca o echipa nu se prezinta in 15 minute, echipa adversa poate cere default win cu dovada pe forum(ss cu ora, respectiv cu echipa care nu s-a prezentat);
    - aveti voie maxim 3 rmk de echipa;
    - backdoor-ul este permis;
    - cel mai bine ar fi sa hostati cu observeri, pentru ca o sa fie streameri prin zona.

Sunt interzise urmatoarele:
    - injuriile, remarcile rasiste, comportamentul neadecvat;
    -blocarea creepilor cu magii (sprout, fissure, etc);
    -bug abuse se pedepseste prin descalificare.

Pentru alte nelamuriri postati pe forum sau intrebati adminii.

Regulamentul poate fi editat in orice moment pentru un joc cat mai placut.

Succes si distractie placuta!

Similar topics

-

Current date/time is Sat Nov 17, 2018 9:05 am